Олена Рудько про Центр

Викладач кафедри методики навчання іноземних мов та прикладної лінгвістики

Здобувач кафедри історії української літератури та шевченкознавства Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Член Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва

Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва об’єднує навколо себе видавців, письменників, дослідників, учителів, привертає увагу засобів масової інформації до літератури, і, мабуть, найголовніше – організовує заходи для дітей, які мають на меті зацікавити дітей читанням. Ще надзвичайно важливий вплив Центру на створення нової шкільної програми з літератури з урахуванням актуальних, цікавих, якісних сучасних творів. З-поміж молодих дослідників Центру варто виокремити В. Винник, зокрема статтю «Дитяча література: до проблеми бінарності текстів» (викладач Тернопільського державного медичного університету ім. В.Я. Горбачевського.

Реалізацію кампанії «Вся Україна читає дітям» вважаю не тільки можливою, але і необхідною. Ірена Кожмінська мене особисто вразила і справді переконала. З досвіду спілкування зі знайомими, які живуть у Чехії, де працює така програма, можу сказати, що ефективно впливає на батьків співпраця з учителями шкіл, які роздають матеріали з аргументами на користь сімейного читання та порадами.